.

.

FAKEME Вакуум Страна Четки Ефикасно Замена за Combo113 R113840 Вакуум Делови Прилози

FAKEME Вакуум Страна Четки Ефикасно Замена за Combo113 R113840 Вакуум Делови Прилози

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо квалитетни и еколошки материјали, трајни производи за употреба.Совети : Впие деформирани грмушки во топла вода за неколку минути, а потоа се изедначи на четка, и потоа може да се користи повторно по сушењето.Ефикасно да ги отстраните кат прашина и во исто време може да полски подот.лесно да се отстрани и замени за рутински одржување.Погоден за Combo113 R113840 Роботски Правосмукалка.Тоа се препорачува да го промените резервни делови редовно да се задржи вашата вакуум работењето на перформанси.Опис : - Погодни за Combo113 R113840 Роботски Правосмукалка. - Направен од високо квалитетни и еколошки материјали, трајни производи за употреба. - Ефикасно да се отстранат кат прашина и во исто време може да полски подот.лесно да се отстрани и замени за рутински одржување. - Тоа се препорачува да го промените резервни делови редовно да се задржи вашата вакуум работењето на перформанси. - Совети : Впие деформирани грмушки во топла вода за неколку минути, а потоа се изедначи на четка, и потоа може да се користи повторно по сушењето.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : 175mm/6.89 inch Package Вклучува : 1 Пар Страна Brushes Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на понудата

- Material:
Plastic
Size Chart:
175mm/6.89inch :
Package Includes:
1 Pair Side Brushes :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Слични понуди