.

.

Homyl Памук Хрчак Гнездо Зимска Колиба Кинолошки Куќа Кревет за Зајаци Мало Куче - Пинк

Homyl Памук Хрчак Гнездо Зимска Колиба Кинолошки Куќа Кревет за Зајаци Мало Куче - Пинк

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

* Модерен, убав дизајн, слатки и убави. * Костум за мали животни / стаорец/хрчак/верверица/мала птица,итн. * Се чувствува многу мека, мазна, удобно ,вентилација. * На место дизајниран за вашиот малку пријатели, безбедна и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре. * Материјал : Памук, Големина : Прибл. 10x11x12cm/3.94x4.33x4.72inch.Опис : - Костум за мали животни / стаорец/хрчак/верверица/мала птица,итн. - Модерен, убав дизајн, слатки и убави. - Се чувствува многу мека, мазна, удобно ,вентилација. - На место дизајниран за вашиот малку пријатели, безбедна и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре. - Материјал : Памук, Големина : Прибл. 10x11x12cm/3.94x4.33x4.72inch Package Вклучува : 1 Парче Хрчак Nest Note : големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на понудата

Слични понуди