.

.

2 парчиња Мотоцикл Пак Сигнал Светла за Полнење, ПРЕДВОДЕНА Пак Сигнали Светло Жолто Светло со Монтажа Влошки за Grom 2014 2015 година

2 парчиња Мотоцикл Пак Сигнал Светла за Полнење, ПРЕДВОДЕНА Пак Сигнали Светло Жолто Светло со Монтажа Влошки за Grom 2014 2015

DEN 314.16

Количина на стоки
Достапно

【 Супер Интензитетот На Осветлување 】 Изградена-во 12 светла Led диоди со униформа светлина место се обезбеди супер интензитетот на осветлување и ниска потрошувачка на енергија; Оние мали led диодите може да ви даде повеќе безбедно и светла за возење патување, го подобруваат видливоста и да се обезбеди безбедно возење во двете ден и ноќ.Брзо вклучување/исклучување на одговори време, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век. 【 Уникатен Само за да се подобри изгледот на вашиот мотоцикли со овие флеш led пак сигнали. 【 Само-Лепило Пена Влошки За Инсталација 】 светлина комплет доаѓа со еден пар мотоцикл пак сигнал и еден пар на монтирање на само-лепило пена влошки, може да се инсталира на предниот или задниот дел, совршено се вклопуваат за Grom 2014-2016, директно го замените стариот или носи еден.Тука се и големината и слики за да проверите, ве молиме бидете сигурни дека овој објект е она што го сакате, пред да ги купите. 【 Пластични Домување Надвор е врамен со hight квалитет гума surrvounding за беспрекорно спроведен, за обезбедување на добра aterproof и водоотпорна во лоши услови. 【 Она што Ќе Добиете за 】 Ние стоиме зад сите наши нив со 100% производ гаранција и ветувањето за да ви даде најдобри во грижа на клиентите!Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, ние ќе се обидеме потрудиме во рок од 24 часа за да одговорите. 2 парчиња Мотоцикл Пак Сигнал Светла за Полнење, ПРЕДВОДЕНА Пак Сигнали Светло Жолто Светло со Монтажа Влошки за Grom 2014 2015 2016 Година Спецификации : Материјал : Пластични Школка во Боја : Како на Сликата Покажуваат светлата Боја : Жолто LED Монистра : 12 Компјутери Напон : 12 V Пакет Тежина : Околу. 36g Fitment : За Grom 2014-2016 Пакет се Вклучени : 2 x Мотоцикл Пак Сигнал Светла 2 x Монтажа Само-Лепило Пена Влошки Забелешка : 1. LED flasher-единица е потребно да се поправи флеш стапка. 2. Овие светла планината рамна, тие се качи на врвот на вашиот пластика, вие не треба да се вежба секој големи дупки, само една мала дупка за жици.

Карактеристики на понудата

Слични понуди