.

.

sharprepublic 40pcs 7cm Модел Дрво, Воз на Железничката Сценографијата Diorama Додатоци N Скала за DIY

sharprepublic 40pcs 7cm Модел Дрво, Воз на Железничката Сценографијата Diorama Додатоци N Скала за DIY

DEN 1154.40

Количина на стоки
Достапно

Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со еден допир на зеленило.Погоден за Скала Сценографијата Модели.Тоа содржи 40pcs светло зелена и темно зелена модел дрвја, висина, 7cm/ 2.76 инч.Можете да декорирате вашиот песок табела модел, архитектонски модел, железнички воз, парк градина diorama, отворено сценографијата, нагледни средства, микро самовила хоризонтален распоред итн.Дрвото боја е светла и убава.

Карактеристики на понудата

Слични понуди