.

.

Етерично Масло Тест Шише-5ML/10ML Празна Чаша Тркалаат Шише Празна Чаша Roll-во Шишиња Со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки И 12 Парчиња

Етерично Масло Тест Шише-5ML/10ML Празна Чаша Тркалаат Шише Празна Чаша Roll-во Шишиња Со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки И 12 Парчиња

DEN 101.28

Количина на стоки
Достапно

♥ Совршено разводнета за примена на етерични масла и додава директно на кожата. ♥ Совршен за етерични масла, парфеми, или на други течности. ♥ Класичен затемнети филтри за заштита на штетните УВ зраци на етерични масла. ♥ Отпорни на корозија стаклено шише, светлина, dark, light, практична и издржлива. ♥ Погоден за патување и пакување. ♥ Совршено разводнета за примена на етерични масла и додава директно на кожата.♥ Совршен за етерични масла, парфеми, или на други течности.♥ Класичен затемнети филтри за заштита на штетните УВ зраци на етерични масла.♥ Отпорен на корозија стаклено шише, светлина, dark, light, практична и издржлива♥ Погоден за патување и пакување.Димензии : како што е прикажано во figure Capacity : 5ml / 10ml Products вклучуваат : 1x етерично масло апликатори шише - празна чаша тркалаат шише (12pc).

Карактеристики на понудата

Слични понуди