.

.

Мали Пишување на Биро во Спална соба Биро со Тастатура Стојат Складирање Кула Домаќин Стојат Фиока за Статистика Компанија Училиште(Топло Бела)

Мали Пишување на Биро во Спална соба Биро со Тастатура Стојат Складирање Кула Домаќин Стојат Фиока за Статистика Компанија Училиште(Топло

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

НИ ПРАТКАТА & РИЗИК НАБАВКА : Ние ќе брод од U. S. и се очекува да пристигне во 5-10 дена.Ние се обезбеди квалитетот и пријателски услуги на клиентите за нашите производи.Ако треба да добиете каква било штета или дефект, контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви обезбедиме со 100% обнова или повторно да ја прати на квалитетни производи.СОВРШЕНО ПАРЧЕ ЗА ВАШИОТ СТИЛСКИ & ФУНКЦИОНАЛНА ДОМ КАНЦЕЛАРИЈА : на Оваа клупа е едноставно во дизајнот и десктоп workbench е многу широк, кој гарантира вашата концентрација и удобност при работа или играње.Се пресели на простор за складирање под маса за да се зголеми прикривање на чување и стабилноста на производот е значително подобрена.ПОЛИЦИТЕ И ФИОКА : Три отворени полици и една фиока направат најголем дел од просторот под биро врвот.Тие се одлични места за складирање чанти, организаторот на кутии, намирници кеси, лицето маски, кули, книги, датотеки и други, со што на вашата работа простор повеќе организирана и ефикасна.Повлече-out дизајн тастатура лента е многу погодна за тастатура и глушец.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВИ : Овој компјутер биро е направен од подебели МДФ десктоп со нула-отпорни, анти-судир и водоотпорен дизајн, која се заштити канцеларија биро површина од секојдневно носат и солза.Густата прав честички одбор градба ја прави биро многу силна, па можете да го користите за многу години.ЕЛЕГАНТНИ ЕДНОСТАВНИ ЛИНИИ : Чисти линии и заоблени десктоп креирате едноставна, функционална компјутерска работна станица биро дека може да се вклопуваат во секоја соба, ученичкиот дом или канцеларија оркестарот.Функција : Количина : 1pc.Материјал : 1.2 см/0.47" МЕДИЈАПАН.Боја : Топло Бела.Големина : 90×48×70cm/35.4×18.9×28.3 во.Десктоп оптоварување : 40 kg/88.1 lbs.Тежина : 14000g/30pound.Пакетот Вклучува : 1pc×Компјутер биро 1pc×додатоци за монтирање 1pc×упатството.

Карактеристики на понудата

Слични понуди