.

.

Riveter Совет, Сјајни Integrally Формирана Лесно Да се Инсталира Точни Професионални Ram меморија Главата за Индустриски

Riveter Совет, Сјајни Integrally Формирана Лесно Да се Инсталира Точни Професионални Ram меморија Главата за Индустриски

DEN 1701.60

Количина на стоки
Достапно

Оваа riveter совет е лесно да се инсталира, нема комплицирано чекори, и вашето време не ќе бидат залудно потрошени.Направени од легиран челик материјал, обложени со анти‑корозија боја, значително подобрување на услугата живот.Користејќи професионални производство, високо прецизни помага да се обезбеди најдобри перформанси.Оваа занитвам орев главата е integrally формирана без burrs, со сјајни надворешноста и сјајни инсталација.Со добра изработка, совршена замена за стариот и со стабилни перформанси.Функција : 1. Оваа занитвам орев главата е integrally формирана без burrs, со сјајни надворешноста и сјајни инсталација.2. Направени од легиран челик материјал, обложени со анти‑корозија боја, значително подобрување на услугата живот.3. Оваа riveter совет е лесно да се инсталира, нема комплицирано чекори, и вашето време не ќе бидат залудно потрошени.4. Со добра изработка, совршена замена за стариот и со стабилни перформанси.5. Користејќи професионални производство, високо прецизни помага да се обезбеди најдобри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Занитвам Орев Главата Материјал : Алуминиум Steel Color : Black Diameter : Прибл. 4mm / 0.2 in Package Листа : 1 Сет Занитвам Орев Главата .

Карактеристики на понудата

Item Type:
Rivet Nut Head
Material:
Alloy Steel
Color:
Black
Diameter:
Approx. 4mm / 0.2in
Package List:
1 Set Rivet Nut Head  :

Слични понуди