.

.

Жените Висока Waisted Biker Шорцеви V Крстот Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Leggings Жешка Панталони VOWUA

Жените Висока Waisted Biker Шорцеви V Крстот Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Leggings Жешка Панталони VOWUA

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Увезени. ✦Полиестер+Spandex.Таквите удобно и мека жените висока waisted јога панталони се мора да има!. ✦Јога панталони се дизајнирани со v крстот половината, висока waisted biker шорцеви,стомакот контрола широк корселе контури вашиот криви и насочува вашиот облик. ✦Погоден за јога, вежби, фитнес, трчање, танц, јавање, играње, бокс, работа, патување, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Исто така погоден за сите сезони; може да се користи со голем број на чевли и блузи.Погоден за сите телесни типови!. ✦Дише,мека,еластичен,хигроскопна,клеча доказ,силна компресија, лесна, тесни се вклопуваат, брзо сушење.Тоа обезбедува лесен и удобност заедно со пот апсорпција и влага wicking способности. ✦Ве молиме Погледнете го VOWUA Големина на Табелата пред да Нарачате(НЕ ГОЛЕМИНА).Било која друга несоодветна прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно!.Жените Висока Waisted Biker Шорцеви V Крстот Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Leggings Жешка Панталони VOWUA Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60cm/23.62" Хип : 84cm/33.07" Должина : 41cm/16.14 и делови" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 64cm/25.20" Хип : 88cm/34.65" Должина : 42cm/16.54" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68cm/26.77" Хип : 92cm/36.22" Должина : 43cm/16.93" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72cm/28.35" Хип : 96cm/37.80" Должина : 44cm/17.32" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76cm/29.92" Хип : 100cm/39.37" Должина : 45см/17.72" Сезона : Летни,Пролет,Есен Пол : Жените Повод : Случајни,Салата,Почетниот Материјал : Полиестер spandex Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни,Секси Затворање Тип : Еластичен Појас Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Други : Јога панталони може да се користи во салата студио пилатес, отворено спортски и дневен одмор места каде што можете лесно да го промените вашиот стил од обичните да dressy во минути,кои се достапни, лесно достапни и совршени за фитнес ентузијасти и секојдневниот athleisure.

Карактеристики на понудата

Слични понуди