.

.

Тока-Надолу Алиса во земјата на Чудата Кралицата Срце Црвена/Црна/Злато Дизни Отцепување Пластичен Клип Јака, Тесен-Големи

Тока-Надолу Алиса во земјата на Чудата Кралицата Срце Црвена/Црна/Злато Дизни Отцепување Пластичен Клип Јака, Тесен-Големи

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Димензии на Производот е 1.5"H x 12.0"L x 1.0"W. Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и е официјално лиценцирани од страна на Дизни.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од страна на Дизни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди