.

.

Visengure Сунѓерот Држачот за Кујнски Мијалник 3 Пакети, Никогаш не Рѓа Slivery на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал

Visengure Сунѓерот Држачот за Кујнски Мијалник 3 Пакети, Никогаш не Рѓа Slivery на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【ВИСОКА QUALTIY】Visengure сунѓерот носители се направени од никогаш не рѓа SUS304 'рѓосувачки челик кој е најмалку два пати поскапо од 201 од не' рѓосувачки челик, во потрага многу сјајни и модерен. 【ШТЕТА-СЛОБОДЕН ВИСИ】Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови или тоне.Само пилинг исклучите заштитен слој и се држи ја на саканата положба.Препорачуваме виси на ѕидот над мијалник, или во внатрешноста на мијалникот. 【Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР】1.97 x 1.97 x 1.3 инч.Visengure Сунѓерот Носителот не ќе им треба многу простор, кога ќе се миење садови или зеленчук.Отворен дизајн им овозможува на водата да се исцеди, сунѓерот сува брзо во потоне без да остават надвор мензи. 【РАЗНОВРСНА】3 Пакети slivery сунѓерот на сопствениците, се вклучени.Еден носителот може да се одржи сунѓер, scrubber, потрошувачка затка, перење подлога, крпи. 2 или 3 носители на колокација, се повеќе широко се користи за мали тенџере маска, пластика се лесни сечење одбор, итн.Одлично за кујна, работното место, бања, занает сала, училница, или канцеларија тоне. 【НАЈДОБРИ УПОТРЕБА】Примена на чисти, без површината на водата, ве молиме почекајте најмалку 24hrs да висат на вашите објекти по цврсто држејќи се за држачот.【ЖИВОТ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Добредојдени да ни се најде, ако имате било каков проблем, уживајте во вашиот превозот во Visengure продавница.

Карактеристики на понудата

Слични понуди