.

.

Ноќта на вештерките Тиква Декорација Туш Завеса со Куки за Дома,Farmhouse,Бања ,Туш Завеса Лагер за ноќта на Вештерките Декорација,72 x 72

Ноќта на вештерките Тиква Декорација Туш Завеса со Куки за Дома,Farmhouse,Бања ,Туш Завеса Лагер за ноќта на Вештерките Декорација,72

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : 100% премија полиестер со силна способност на водоотпорен.УДОБЕН Собори сува ниско; Обезбедува приватност и декоративни жалба; употреба со или без завеса лагер; машина перат.Задоволство Гаранција : Обидете се на нашиот ТУШ ЗАВЕСА ЛАГЕР 100% ризик за слободни.Ако не сте целосно задоволни со оваа набавка, само контактирајте го нашиот продажба-по услуга за парите назад!.Зошто да изберете Tiu Kiu бренд Туш Завеса? 100% Водоотпорни : вода-отпорни ткаенини лагер им овозможува на водата да планирам исклучување лесно Платно : На платно туш завеса лагер се чувствува мека и виси навистина добро.Кога водата хитови на лагер, тоа не прави никаква бучава како пластика/винил оние Издржливи : 'Рѓа доказ grommet засилувања за било туш завеса куки.Не Лагер е Потребно : Привлечни доволно да се користи сам (без лагер) или за да се заштитат декоративни туш завеса, се прави тоа-мора да има за вашиот бања Вашето задоволство е наша #1 приоритет,и ние сме посветени да нуди највисок квалитет на располагање.Ако не сте 100% задоволни со купувањето денес,ние сме посветени услуги на клиентите процесот на целосна наплата за вас!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди