.

.

НАЛОЗИТЕ Површината Планината Џек во 6P6C, слонова коска

НАЛОЗИТЕ Површината Планината Џек во 6P6C, слонова коска

DEN 147.60

Количина на стоки
Достапно

Обезбедува чиста модуларен површината планината штекер станица за гласовно поврзување.Обезбедува чиста модуларен површината планината штекер станица за гласовно поврзување.Дизајниран за поддршка на мноштво на високо технолошки комуникациски потреби.За станбени или комерцијални апликации.Предвидено со традиционалните завртка надолу терминали.Повеќе монтажа опции, вклучувајќи лепило поддршка и завртки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди