.

.

OVESPORT Жените Јога Панталони со Џебови Висока Половината Активни Тренингот Leggings за Водење на Спортски Фитнес Салата

OVESPORT Жените Јога Панталони со Џебови Висока Половината Активни Тренингот Leggings за Водење на Спортски Фитнес Салата

DEN 167.52

Количина на стоки
Достапно

Ткаенини : боја 2060 : 90%полиестер и 10%spandex, боја 2208 : 88%најлон 12%spandex.Увезени.Еластична затворање. ★★УДОБНО ТКАЕНИНИ : Ова женски спортски јога панталони со мешана ткаенина, подобрување на еластична и не гледаат-преку, влага-wicking и брз сува, Дише и wearability.Останете кул и пријатно пријатен простор.Јога панталони е многу лесно да се чисти и лесно да се зачува. ★★УНИКАТЕН DESIGE : Удобно Висока Корселе, совршен за сокриете вишокот на масти во стомакот, заштита на вашиот половината, и ефикасно да се спречи со појас надолу, тоа е многу само-култивирање, Љубов форма може да се нагласи линијата на вашето тело и убавина.Внатрешен Џеб е многу погодно за на вашиот малку предмети,како на пример, картички, готовина. ★★РАМЕН ЦВЕСТ : водење панталони е многу удобно, дури и ако конците во внатрешноста на панталони, ќе едвај се чувствуваат тоа, па тоа нема да му наштети на вашата кожа.Тоа ќе биде суштински дел од спортот leggings за вашиот секојдневен живот и вежбање. ★★НАЈДОБАР ПАРТНЕР : Едноставни и стилски тесни панталони, можете да одговара на било какви на вашата маица, и да ви се фалат.Огромен водат и удобност е повеќе погоден за јога, фитнес, трчање, вежби,секојдневно носат или други движења, тие ќе се вашата мудар избор. ★★QUANLITY ГАРАНЦИЈА : Ќе одлучи што е најдобро за вас.Ние стоиме зад квалитетот на нашите панталони и понуда од 30 Дена НЕ постои РИЗИК Полн со Пари Назад Гаранција.Ако не сте задоволни од било која причина, се чувствуваат слободни да не контактирате за слободна размена или наплата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди