.

.

Т TOOYFUL Моделиер Модел Постави Алатка Полирање Машина Стапови Занает полски Алатка

Т TOOYFUL Моделиер Модел Постави Алатка Полирање Машина Стапови Занает полски Алатка

DEN 1766.40

Количина на стоки
Достапно

Поднесе полски ленти за работ уреденост на моделот, погоден за дрво, пластика, меки метали.Мелење Алатки Поставите Полирање Стапови за Модел Комплет Хоби Завршувањето Алатки Додаток.Со двете крупни полирање и фино полирање,погоден за различни ситуации.Корисна алатка за модел занает на професионалци и на аматери.Постојат 6 различни полирање стапови Форма во 1 сет.Опис : - Мелење Алатки Поставите Полирање Стапови за Модел Комплет Хоби Завршувањето Алатки Додаток. - Постојат 6 различни полирање стапови Форма во 1 сет. - Достават полски ленти за работ уреденост на моделот, погоден за дрво, пластика, меки метали. - Корисна алатка за модел занает на професионалци и на аматери. - Со двете крупни полирање и фино полирање,погоден за различни ситуации.Спецификација : - Материјал : Синтетички и Пена Полиран Песок Боја : Прикажува како слики - Обликот : Стапови, Дијамант, Blocky, Trilateral, Rectangle Size Табела : Црна Стапови : 17.5 cm / 6.89 во.Дијамант Phombus : 18cm / 7.09 во.Blocky полски : 9cm /3.54 во.Light Gray Стапови : 16cm / 6.30 во.Trilateral Облик : 9.5 cm / 3.74 во.Правоаголна Форма : 9cm x 3.5 cm x 3cm / 3.54 во.x 1.38 во.х 1.18 во.Пакетот Вклучува : 7 Парчиња Различна Форма Боја Полирање Алатки Set Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди