.

.

Yihuimin Девојки Вратоврска Боја Boycut Плен Шорцеви Спортски Танц Bottoms Работи Јога Краток Жешка Панталони

Yihuimin Девојки Вратоврска Боја Boycut Плен Шорцеви Спортски Танц Bottoms Работи Јога Краток Жешка Панталони

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Рака Мие Само.Панталоните се изработени од полиестер материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Еластичен high-waisted стил, момче-намалување на дизајн.Тенок одговара, убаво споеви.Удобно и дише, кожата-пријателски материјал.Стилски шорцеви за вашата девојка.Погоден за тренингот, теретана, фитнес, танц, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Шорцеви Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Шорцеви Половината|-Шорцеви Должина -4|-4 Години-|-19.0-29.0"/49-74cm-|-7.0"/18cm -6|-6 Години-|-21.0-31.0"/53-78cm-|-7.5"/19cm -8|-8 Години-|-22.5-32.0"/57-82cm-|-8.0"/21cm -10-|-10 Години|-24.0-34.0"/61-86cm-|-9.0"/22cm -12-|-12 Години|-25.5-35.5"/65-90cm-|-9.0"/24cm -14-|-14 Години|-27.0-37.0"/69-94cm-|-10.0"/25cm-.

Карактеристики на понудата

Слични понуди