.

.

ZHUZI 10pcs Модел Дрвја, Патот Сценографијата Железничката Изгледот Пејзаж Сценографијата Дрвја, Минијатури Песок Лажни Дрвја за Изградба на Модел(5.5 cm)

ZHUZI 10pcs Модел Дрвја, Патот Сценографијата Железничката Изгледот Пејзаж Сценографијата Дрвја, Минијатури Песок Лажни Дрвја за

DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно

Вкупна висина : (Прибл. )5.5/7/9/10/12.5 cm.Материјал : Трајни железо жица и сунѓер.Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж.Тоа е прекрасен украс за домот, биро, дневна соба, кујна, итн.Добро реквизити за воз песна или модел за градење.Пакетот вклучува : 10 * Зелена Cedar Дрвја Model Color : green Packing : Opp bag Total висина : (Прибл. )5.5/7/9/10/12.5 cm Type : Дрво Model Material : Трајни железо жица и sponge Features : Тоа е прекрасен украс за домот, биро, дневна соба, кујна и сл. Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж. Добро реквизити за воз песна или модел за градење. Може да биде подарок за вашите пријатели, colleages, соученици.

Карактеристики на понудата

Слични понуди