.

.

MagiDeal 1 Пар Страна Четки Ефикасно Замена за Combo113 R113840 Vacuums Прилози

MagiDeal 1 Пар Страна Четки Ефикасно Замена за Combo113 R113840 Vacuums Прилози

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Погоден за Combo113 R113840 Роботски Правосмукалка.Направени од високо квалитетни и еколошки материјали, трајни производи за употреба.Ефикасно да ги отстраните кат прашина и во исто време може да полски подот.лесно да се отстрани и замени за рутински одржување.Тоа се препорачува да го промените резервни делови редовно да се задржи вашата вакуум работењето на перформанси.Совети : Впие деформирани грмушки во топла вода за неколку минути, а потоа се изедначи на четка, и потоа може да се користи повторно по сушењето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди