.

.

2 ПАРЧИЊА 12-24V 20LED Супер Светло за Итни случаи Предупредување Претпазливост Опасност Изградба Водоотпорен Бела Strobe Светлина Бар со 16 Различни Трепка за Автомобил Ка

2 ПАРЧИЊА 12-24V 20LED Супер Светло за Итни случаи Предупредување Претпазливост Опасност Изградба Водоотпорен Бела Strobe Светлина

DEN 501.60

Количина на стоки
Достапно

Ажурирање Дизајн : 20 led светла се фокусира на една светлина, помали, посветла.Ултра-тенок, супер-светли со површина планината.Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ.Лесно да се инсталира и издржливи.Белата жица е функција жица, поврзете до белата жица за да анодна на сопирачките, светлата за да го промените трепка модели.Модели : 16 Различни Трепка Модели, Последниот модел се потсетиме/мемориска функција.Пакетот Вклучува : 2 X 20-LED Синхрони Strobe Светлина + 2 X Заштита Подлога + Монтажа Завртки.Опис LED кол : 20 x емитуваат Светлина диоди светла Боја : Бела & Килибар Димензии : Должина : 4 13/32" (11.2 см) Ширина : 1 39/64" (4.1 см) Висина : 25/64" (1cm) Леќа : Должина : 3 47/64" за дело (9,5 см) Работењето Volt : 12 V-24 V DC Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Водоотпорен стапка : IP65 Струја : 333 ма Wattage : 60 W( 3 W/LED ) Материјал Тип : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Леќа Врска Црна за Негативни Црвени за Позитивни Жолта за Кочница Светлина Негативни Карактеристики Најновите 3-та Генерација на Висока Моќ strobe светлина, 3 пати Посветла отколку порано!Ултра-тенок, супер-светли со површина планината.Придвижуван од 20 висок интензитет Led диоди .Изгледа посебно.Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ.Околу 19 различни трепка модели, Минатата шема меморија се потсетиме.Ниска потрошувачка на енергија, брзо инстант start-up време.Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и поефикасно.Вклучени 2x 20 Led Автомобил Итни Светлина 2x Заштита Подлога 4x Завртки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди