.

.

Teerwere Преносни Виткање Handcart Притисни Количка Dolly Движат Платформа Рака Камион Количка за Лесен за Складирање и за 360 степени Вртливата Тркала Мулти Функција Виткање

Teerwere Преносни Виткање Handcart Притисни Количка Dolly Движат Платформа Рака Камион Количка за Лесен за Складирање и за 360 степени

DEN 1368.00

Количина на стоки
Достапно

Лесен за користење : брз конверзија без игли или алатки,Огради станот за транспорт и складирање,лесно се Вклопува во повеќето автомобил чизми. 【Повеќе се Користи】Нашата платформа количка е изграден за држење до 550,880,1100,1300,2200 lbs на товар и овозможување на непречено движење,кој е совршен прилог за оние кои често се движат тешки или крупни работи околу подрум, гаража, магацин,продавница, канцеларија,ресторани,болници итн. 【Количка за Дизајн за Лесно Складирање】Компактен платформа количка е простор за заштеда да се чуваат во auto, канцеларија, подрум, гаража, магацин, итн. 【100% Задоволство Гарантира】Многу малку собрание е потребно,само инсталирајте го тркала и оваа притисни количка количка е подготвен да оди. 【Цврсти и Трајни Изградба】Оваа платформа количка е изградена на премиум алуминиумска платформа со челична рачка, која е силен и издржлив за долг животен век.Простор за заштеда на преклопна рачка за лесен за складирање.Голем челик поддршка бар и дијамант плоча не се лизга гумени трска за зголемена стабилност кога во motion Features Made на тешки-должност алуминиумска платформа и челична рачка за долготраен use Foldable дизајн за лесно складирање и простор saving Comes со 4 СТП тркала за лесно движење и сигурен stability Ergonomic handlebar прави транспорт повеќе effortless Perfect за извршување тешки предмети околу канцеларија, гаража, warehouses Max тежина капацитет може да се постигне 550,880,1100,1300,2200 lbs Thickened одбивни спречува стоки од лизгање зад rear Non се лизга baseboard површината задржи стоката stable Specifications Color : Како Слика Show Material : Алуминиумска Платформа + Челична Рачка + СТП Wheel Unfolded Димензија : 75 X48 CM , 90 X60 CM , 100 X70 CM , 120 X70 CM , 150 X80 CMWheel Дијаметар : 4"Тежина Капацитет : 550,880,1100,1300,2200 lbs Net Тежина : 22.5 lbs Package вклучува : 1 x Поместување на Платформа Количка, 1 x Настава.

Карактеристики на понудата

Слични понуди