.

.

Wesco Индустриски Производи 210124 Професионални Серија CC-2 Цилиндар Камион

Wesco Индустриски Производи 210124 Професионални Серија CC-2 Цилиндар Камион

DEN 9488.88

Количина на стоки
Достапно

Лесно конверзија помеѓу сите 3 начини на користење на пролетта-натоварени позиција механизам за заклучување. 8" moldon гумени тркала, 3" вртливата casters.Има цилиндри до 9 1/4 инчи.Носот плоча 16 7/8" w x 7 1/4" д - двојно цилиндар.Бродови кд заградени.Безбедноста на синџирот ви помага да ги обезбедите се вчита. 3 позиции : 2 тркала, 4 тркала навалите и 4 тркала складирање.Лесен за Употреба и Сигурен.Произведени во сад.

Карактеристики на понудата

Слични понуди