.

.

Copi Жените Едноставен Дизајн Модерно Симпатична Мода мали Секојдневен Ранци Розова, Не голема торба

Copi Жените Едноставен Дизајн Модерно Симпатична Мода мали Секојдневен Ранци Розова, Не голема торба

DEN 885.60

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тоа е симпатична и женски тип на мала торба.Модерен дизајн, Дами Ранци и Патување повеќенаменски лесно се вклопуваат за шопинг, прошетка, излет и торба.Го прави за добра ранец за секојдневна употреба.Структура (џеб) се безусловно различни, нуди оригинална елегантен и практичен (основна, единствена, и урбани) стилови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди