.

.

Hickory Хардвер P140-VB Површината Планината Колекција Зглоб Флеш Гроздобер Бронза Заврши (2 Парчиња), 2 Дел

Hickory Хардвер P140-VB Површината Планината Колекција Зглоб Флеш Гроздобер Бронза Заврши (2 Парчиња), 2 Дел

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Гроздобер Бронза Заврши.Монтажа Хардвер Вклучени.Површината Планината Колекција.Опис на производот Functionalism е главниот дека дизајнот е базиран на потребите на тој дел.Шарки, куки, фаќа, фиока слајдови и завртки.Сите се наменети за одредена цел и е потребно во секој дом.Од Производителот Functionalism е главниот дека дизајнот е базиран на потребите на тој дел.Шарки, куки, фаќа, фиока слајдови и завртки.Сите се наменети за одредена цел и е потребно во секој дом.

Карактеристики на понудата

Слични понуди