.

.

Fancyes Бебе Гимнастик Кукла Roly-Поли Играчка на Намигнувањето Rattles за Деца 3+ Месеци Години Десктоп Украс Рано Потпрена - Пиле

Fancyes Бебе Гимнастик Кукла Roly-Поли Играчка на Намигнувањето Rattles за Деца 3+ Месеци Години Десктоп Украс Рано Потпрена - Пиле

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Светли бои се сигурни да се молам на секое дете!Вграден-во мала монистра да се направи јасна и пријатен звук.Добар помошник за бебе сензорни обука, донесе јасна и слатка тонови за ѕвонење на вашето бебе.Safe АБС материјал.Бебе играчка промовира стискање и две раце play.Мека, совршено бебе мозокот игра.Опис : - Безбедно АБС материјал. - Мека, совршено бебе мозокот игра. - Бебе играчка промовира стискање и две раце play. - Добар помошник за бебе сензорни обука, донесе јасна и слатка тонови за ѕвонење на вашето бебе. - Светли бои се сигурни да се молам на секое дете!Вграден-во мала монистра да се направи јасна и пријатен звук.Големина на Табела : Големина : 6x5x8cm / 2.36x1.97x3.15inch.Пакетот Вклучува : 1 Piece Baby Гимнастик Кукла Играчка.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди