.

.

Eioflia Венец Закачалка,Божиќ Венец Вратата Закачалка,Венец Вратата Кука Божиќ Декорација Закачалки Отстранлив Складирање Рек Организатор Венец Носителот Кука за Бо

Eioflia Венец Закачалка,Божиќ Венец Вратата Закачалка,Венец Вратата Кука Божиќ Декорација Закачалки Отстранлив Складирање Рек Организатор

DEN 198.96

Количина на стоки
Достапно

Широко се користи оваа метална врата закачалка одговара да се прикаже венци и празник украси, виткајте метал крајот на кука за да се задржи различни предмети од лизгање исклучено, исто така, се врткаат и чување на вашите капи, капути, purses, итн.Здрав метал направени од добар квалитет метал, хард да се наведнуваат тоа, држете го венец во место стабилно, површината е обоен во црна, имаат мазна рака го допира чувство и нема да му наштети на вашите прсти, исто така, имаат отпорност на корозија и rusty.Пакет се вклучени 1 x влезната врата венец закачалка.Лесно да се инсталира само да се стави на гарланд закачалката во текот на врата и се откажам венец, лесно да го инсталирате, без каква било помош на алатки, воопшто не треба да се вежба дупки или лепење лента, спречување на вратата површина од оштетување.Димензија вкупна висина .65in, вкупна ширина 0.59 во, дебелина 0.31 во, над вратата ширина 2.17 во, криви дел diameter1.89in, па се вклопуваат врати подолу 1.89 во дебелина, нема проблем затворање на вратата со тенок закачалка тело.

Карактеристики на понудата

Слични понуди