.

.

LIXFDJ 2 Парчиња 2'/4'Measuring Мерач Quilting Шиење Владетел Quilter Занает за DIY Крпеница/119

LIXFDJ 2 Парчиња 2'/4'Measuring Мерач Quilting Шиење Владетел Quilter Занает за DIY Крпеница/119

DEN 2001.60

Количина на стоки
Достапно

Шиење Плетење Мерач основна алатка;.Сосема нов и висок квалитет;.Совршен за сечење платно,quilting,шиење мерење и др.;.Издржлив и лесен за употреба;.Совршен за проверка на сите мали мерења во шиење и quilting проекти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди