.

.

POPETPOP Мали Миленичиња Виси Кревет за Спиење Торбичка Кадифен Топло Спиење Торба за Мали Животни Хрчак Еж Шеќер Едрилица морско свинче Верверица Големина M

POPETPOP Мали Миленичиња Виси Кревет за Спиење Торбичка Кадифен Топло Спиење Торба за Мали Животни Хрчак Еж Шеќер Едрилица морско

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Удобно живеалиште за шеќер едрилица и верверица.Оваа мода виси кревет ќе биде убав пејзаж или декорација во вашиот дом.Може да се користи и како hammock кревет.Нуди сигурна и удобно место за мали миленичиња за спиење и одмор.Можете да dangle тоа на креветот на вашиот кревет, windows ограда, врата, скали и така натаму за хрчак сака да остане на високо место.Направени од високо-квалитетен материјал, издржлив и безбедно за птици.Опис Прекрасна Елени Шема Милениче Виси Кревет Милениче Спиење Торбичка Милениче Спиење Торба за Hamster Features - Боја : Сина.- Материјал : Платно, кадифен.- Големина M : 25x15x2.5cm.- Големина L : 20x30x2cm.- Направени од високо-квалитетен материјал, издржлив и безбедно за птици.- Оваа мода виси кревет ќе биде убав пејзаж или декорација во вашиот дом.- Можете да dangle тоа на креветот на вашиот кревет, windows ограда, врата, скали и така натаму за хрчак сака да остане на високо место.- Удобно живеалиште за шеќер едрилица и верверица.- Може да се користи и како hammock кревет.Нуди сигурна и удобно место за мали миленичиња за спиење и одмор.Пакет Including1 x милениче гнездо.

Карактеристики на понудата

Слични понуди