.

.

BHDD Мобилен Телефон Стојат, Метал Биро Стилски Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Алуминиум Прилагодлива за Сите Видови на паметни телефони Таблети (Бела)

BHDD Мобилен Телефон Стојат, Метал Биро Стилски Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Алуминиум Прилагодлива за Сите Видови на

DEN 225.36

Количина на стоки
Достапно

Тоа е супер-казна заврши и исклучителна изведба.Таа е направена од метал и ABS, стилски и издржлив.Телефонот застане е дизајниран да се ротираат за 180 степени, па можете да ги најдете агол на гледање ви се допаѓа со прилагодување тоа.Ергономски дизајниран за секојдневна употреба, тоа во голема мера може да се намали болка во тилот.Таа има силна општи компатибилност.Трибината е погодна за сите типови на паметни телефони и таблети од сите големини.Функција : 1. Телефонот застане е дизајниран да се ротираат за 180 степени, па можете да ги најдете агол на гледање ви се допаѓа со прилагодување тоа.2. Тоа е супер-казна заврши и исклучителна изведба.3. Ергономски дизајниран за секојдневна употреба, тоа во голема мера може да се намали болка во тилот.4. Таа е направена од метал и ABS, стилски и издржлив.5. Таа има силна општи компатибилност.Трибината е погодна за сите типови на паметни телефони и таблети од сите големини.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Телефон Таблети Stand Material : Метал +ABSColor : Сребро Применлив Модел : За мобилен телефон, tablet Bracket Тип : Desktop Package Листата : 1x Pedestal1x Фиксна Link1x Кружни Holder1x Рамна Плоча Фиксна Panel1x L-облик Одредување Part1x Дното Не се Лизга Sticker Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди