.

.

Cremo Бергамот & Мошус Патување Пријателски Солидна Келн, Неочекувана Комбинација На Цитрус Белешки Со Некоја Икона Килибар Мошус Заврши.45 Мл

Cremo Бергамот & Мошус Патување Пријателски Солидна Келн, Неочекувана Комбинација На Цитрус Белешки Со Некоја Икона Килибар Мошус

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Неочекувана комбинација на цитрус белешки со некоја икона килибар мошус заврши.Се вклопува во вашиот џеб, па може да се применува секаде и секогаш кога сакате.Концентрирани balm за прецизна примена.Убав, издржливи и TSA-friendly метал калај.Мирис што би очекувале да најдете во high-end бутик без случува на high-end бутик.На мириси кои ќе се трансформира во вашата чешлање искуство пристигна.Cremo е горда да се воведе линија на цврсти colognes кои можете да ги со вас да го користите било каде, било кога.Оваа солидна келн има луксузен мириси кои што би очекувале да најдете во high-end бутици Благотворно бергамот цитрус заедно со ароматични мирис на мошус.Нашите луксузни келн мириси се дизајнирани со страст и цел од страна на луѓе што живеат, јадат и дишат мириси.Со посебно внимание на дишењето дел.Секој мирис е направен со внимателен мешавина на состојки во убав, џеб големина метал калај.Има не една унца на честа појава во нив.

Карактеристики на понудата

Слични понуди