.

.

Стрелка RSAW1/8 Краток Алуминиум Бела 1/8-Инчен Заковки, 25-Count

Стрелка RSAW1/8 Краток Алуминиум Бела 1/8-Инчен Заковки, 25-Count

DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно

Користи алуминиум заковки за полесна тежина работни места и материјали како алуминиум, ткаенини, пластика, кожа, и повеќе.Краток алуминиум 1/8-инчен заковки мерка 1/8-инчен дијаметар.Контрола опсег до 1/8-инчен (3мм) дебелина.За користење со Стрелка модел RH200 S, RHT300, и RL100 S. 25 заковки вклучени по пакет.Бела.Опис на производот Брзо и лесно да се произведува силна, постојан и подесувате доказ заеднички со Стрелка Fastener бел краток алуминиум занитвам пакет.Durably конструирани за да се спречи занитвам од соголување надвор или вибрира лабава како навој сврзувачки елементи, и се специјално дизајнирани за обединување на лим, алуминиум, ткаенини, пластика или кожа и за употреба на метални кабинети, алуминиумски врати и прозорци, метални тела, автомобили, греење канали, gutters или downspouts.На занитвам пакет е достапен во 25 брои, мерење 1/8-инчен дијаметар и 1/8-инчен зафат max.Направен во САД.За користење со Стрелка модел RH200 S, RHT300, и RL100 S.Од Производителот Брзо и лесно да се произведува силна, постојан и подесувате доказ заеднички со Стрелка Fastener бел краток алуминиум занитвам пакет.Durably конструирани за да се спречи занитвам од соголување надвор или вибрира лабава како навој сврзувачки елементи, и се специјално дизајнирани за обединување на лим, алуминиум, ткаенини, пластика или кожа и за употреба на метални кабинети, алуминиумски врати и прозорци, метални тела, автомобили, греење канали, gutters или downspouts.На занитвам пакет е достапен во 25 брои, мерење 1/8-инчен дијаметар и 1/8-инчен зафат max.Направен во САД.За користење со Стрелка модел RH200 S, RHT300, и RL100 S.

Карактеристики на понудата

Слични понуди