.

.

2022 Висок Капацитет У СБ Полнење Вода Доказ Безконтактни Сапун Фармацевт Автоматско Патка Пена(Патка)

2022 Висок Капацитет У СБ Полнење Вода Доказ Безконтактни Сапун Фармацевт Автоматско Патка Пена(Патка)

DEN 595.20

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет.Детали За Производот : .Тип : Сапун фармацевт.Стил : симпатична/едноставна.Материјал : висок квалитет ABS/МИЛЕНИЧИЊА/силикон.деликатна, и гас-течност сооднос е прецизно да се контролира во 12 : 1 да подобро ја покрива кожата.4. Применливи за целата куќа, 400ml голем шише, може да биде исполнет со пена за течности, како што се миење на рацете и на лицето чистење според личните желби, повеќе корисни.5. Тоа е повеќе хигиенска да се избегне контакт, и тоа ќе меур од 0.25 секунди без притискање.6. Разумен пенење не е леплива, и износот на пенење е разумно во контролирани рамки. 300ml сапун може да се користи за околу 350 пати во нормална употреба.7. Smart полнење има долга-трајни на животниот век на батеријата.Кога батеријата е слаба, тоа ќе се емитуваат 3 сигнализација за брзо полнење.На индикатор светлото ќе биде кога полнењето, и тоа автоматски ќе се изгасне кога е целосно наполнета.8. IPX4 водоотпорен тело, без страв од јавните вода, лесно да се справи со влажни вода спреј.9. Едноставна едно-копчето за вклучување, авто-чистење на владата, елиминирање на проблеми на чистење.10. Носат и преносни, погодна за внатрешна и надворешна употреба во домовите, трговски центри, итн.11. Тоа може да се даде на никого како подарок.Пакување : Индивидуално packed Package вклучува : сапун фармацевт*1 Please забелешка : Производи се испорачани според најновиот модел на, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. (Генерално нема да има големи промени)Совети : во Зависност од екран, хроматска аберација може да се случи.Големината е мерени рачно, може да има некои разлики.Ви благодариме за вашето разбирање и ви посакувам се најдобро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди