.

.

Андреј Gen2 4K Проекција на Екранот Линија, 100W PD Gen2 Проекција Линија 0.25 М Мултифункционален 60Hz за Брзо Полнење за Мобилни Телефони

Андреј Gen2 4K Проекција на Екранот Линија, 100W PD Gen2 Проекција Линија 0.25 М Мултифункционален 60Hz за Брзо Полнење за Мобилни

DEN 249.36

Количина на стоки
Достапно

Висок Податоци го Оценувате : Голем екран игри, ви донесе сигурен верзија на празникот, мобилниот телефон е поврзан со ТВ, висока брзина за да се осигура сигналот и стабилноста, без рамка на косата, без одлагање. 4 K@60 HZ Проекција на Екранот : 3840x2160 P резолуција способност, трансфер на лаптопи да проектори, голем екран, средби, говори и презентации се појасни, и работата е поефикасен.Силна Компатибилност : Поддршка 20 V/5 A, 100 W висока моќност брзо полнење, поддршка PD QC4.0/3.0/2.0, за Xiaomi, за и други мобилни телефони и таблети брзо полнење.Компатибилен со usb хаб, поддршка usb c, центар за да се префрлите повеќе уреди. 10 Gbps Висока Брзина на Пренос : Стандарден USB 3.1 синхронизација брзина, брз пренос на податоци, тоа трае само 1 секунда за да ја преземете 1 G големи филмови, и големи датотеки може да бидат испратени брзо кога е поврзан со мобилни хард диск. 3 во 1 Кабел за Податоци за : Полнење, податоци за синхронизација и видео пренос, поддршка за полнење и синхронизација на податоци, мултифункционален кабел за податоци.Функција : 1. 3 во 1 Кабел за Податоци за : Полнење, податоци за синхронизација и видео пренос, поддршка за полнење и синхронизација на податоци, мултифункционален кабел за податоци.2. 4 K на 60 HZ Проекција на Екранот : 3840x2160 P резолуција способност, трансфер на лаптопи да проектори, голем екран, средби, говори и презентации се појасни, и работата е поефикасен.3. Висок Податоци го Оценувате : Голем екран игри, ви донесе сигурен верзија на празникот, мобилниот телефон е поврзан со ТВ, висока брзина за да се осигура сигналот и стабилноста, без рамка на косата, без одлагање.4. 10 Gbps Висока Брзина на Пренос : Стандарден USB 3.1 синхронизација брзина, брз пренос на податоци, тоа трае само 1 секунда за да ја преземете 1 G големи филмови, и големи датотеки може да бидат испратени брзо кога е поврзан со мобилни хард диск.5. Силна Компатибилност : Поддршка 20 V/5 A, 100 W висока моќност брзо полнење, поддршка PD QC4.0/3.0/2.0, за Xiaomi, за и други мобилни телефони и таблети брзо полнење.Компатибилен со usb хаб, поддршка usb c, центар за да се префрлите повеќе уреди.Како да го Користите : се Користи директно.Спецификација : Предмет Тип : HD Проекција на Екранот Line Color : Како Слики Shown Cable Должина : Околу. 0.25 м/0.8 ft Material : Најлон + Алуминиумски Alloy Weight : Прибл. 16g / 0.6 oz Package Листа : 1 x HD Проекција на Екранот Линија.

Карактеристики на понудата

Item Type:
HD Projection Screen Line
Color:
As Pictures Shown
Cable Length:
Approx. 0.25m/0.8ft
Material:
Nylon + Aluminum Alloy
Weight:
Approx. 16g / 0.6oz
Package List:
1 x HD Projection Screen Line :

Слични понуди