.

.

Moonlite – Уни Еднорог Ролна за Moonlite Приказна Проектор

Moonlite – Уни Еднорог Ролна за Moonlite Приказна Проектор

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Продолжи вашето дете е магичен Moonlite приказна време со повеќе приказни од Moonlite библиотека!Сега можете да додадете Уни Еднорог во вашата колекција!.Уни Еднорог работи со Moonlite е storybook проектор (се продава одделно).Вметнете приказната ролна во Moonlite проектор, клип на проектор на вашиот паметен телефон (не се вклучени) и проектот убава и живописни storybook илустрации на било која површина!.Се чита и препрочитува Уни Еднорог, а потоа додадете други класици како Грди Пате, Необичниот Џорџ и Chicka Chicka Бум Бум во вашата колекција.Moonlite е Уни Еднорог е за новороденчињата, бебиња, години, деца и возрасни кои сакаат да читаат!Нема батерии што се бара.Вклучува : 1 Ролна, 1 Активирање Картичка и 1 Quick Start Водич (лцд Проектор Не се Вклучени).Приказна време воспевање продолжува со Moonlite индивидуални приказна репортажите!Додадете Ејми Krouse Розентал и Brigette Barrager е Уни Еднорог на вашиот Moonlite собирање и претставување на вашето дете да се една прекрасна приказна, тие ќе сакаат да се слушне повторно и повторно.Слајд приказната ролна во Moonlite проектор (се продава одделно).Притискам во со вашето дете и да уживате во убави и различни илустрации, придружните во стан приказна текст и звучни ефекти!Откако ќе го прочита и повторно да ги прочитате Уни Еднорог, акции на вашиот публикации со класици и нови омилени како Грди Пате, Необичниот Џорџ и Chicka Chicka Бум Бум.Пријатна за приказна време со Moonlite е Уни Еднорог приказна ролна!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди