.

.

Fanmats 6602 МАК Сан Диего Полначи Најлон Килим

Fanmats 6602 МАК Сан Диего Полначи Најлон Килим

DEN 3491.76

Количина на стоки
Достапно

32 унци лице тежина.Машина перат.Енергична екипа бои.Serged рабови.Совршен за секоја соба.Покажуваат вашиот тим гордост и додадете стил на вашиот tailgating партија со Fanmats површина тепих.Произведено во САД. 100 проценти најлон тепих и не-пропадна Duragon латекс поддршка.Официјално лиценцирани и chromojet печатени во вистински тим бои.На Стартер Мат со Спортски Лиценцирање Решенија, е најдобро продаван дома руг кои ги нудиме.На 19"x30" на стартер мат е совршена големина за секој простор, пред кујнски мијалник, на влез начин да гаража или палубата, веднаш до вашите деца кревет, и многу други области.Иако ова е стандарден дизајн, ние исто така нудиме на овој мат во 2 други дизајни, Човекот Пештера и Единствен стил.Нашата 27 инчен roundel е сигурен да го зграби внимание, на секој кој ја видите оваа голема мат.Кој тимот лого во центар, а град и тим име околу рабовите.Со својата винил поддршка, и снимени рабови, овој мат се сигурни да остане во неверојатна форма за годините што доаѓаат.За да се задржи менито што се на вистинскиот тим бои, машина за миење и вакуум за лесно се грижи.Намалување на обликот на вашите тимови логото, на маскота мат е најголемиот единствен мат ние нудиме и да е сигурно да се разговор stater.Изграден за долговечност, овие душеци функција или 9oz.Најлон тепих, не пропадна винил поддршка, и снимени рабови.На маскота мат прави голем плус на секое канцеларија или човекот, пештера, да ги споделите со сите знаеме кој си, поддршка.Винил Скара Мат се сигурни да го задржи твојот палубата беспрекорен.Винил е тешко доволно за да се спречи дамки од масло и маснотии, додека обезбедување на палубата изгореници заштита од топла јаглен, како и.Ако ништо друго spills на мат исчисти е бриз, само спреј исклучување со градинарски црева и користат сапун, ако е потребно.Скара мат е лесно да се преземе на задната врата, како што ролни за поедноставено чување и тренспорт.

Карактеристики на понудата

Слични понуди