.

.

Drawstring Ранец String Торба Патување Плажа Танц Спорт Салата Sackpack за Жени Мажи

Drawstring Ранец String Торба Патување Плажа Танц Спорт Салата Sackpack за Жени Мажи

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Drawstring ранци направени од водоотпорен саќе решетки полиестер,тоа не е ersy да се пробие и удобно,обезбедување на долго-termuse;Во исто време,тоа може да биде укината во паралела за лесно носење.Ширевте Големина : 43x36cm/16.9x14inch.Внатрешни работи zippered џеб за да ги зачувувате телефон,паричник,накит,копче или други приватни објекти.Голем Капацитет : Тоа е доволно голема за да го носат еден пар на чевли,облека,неколку книги,чаши,ужина,ручек,чадор или други предмети.Идејата подароци за роденден,карневал,изградба рекламирање материјали.Зголемена Трајност & Удобност : Drawstring торба е направен од висока густина полиестер ткаенини.Тоа е лесна ткаенина која е исто така многу здрав и withstands секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Дебела drawstrings спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Повеќе намени : Drawstring торба се унисекс и одговара за повеќе активности,како што се фитнес,јога,пливање,обука,спорт,плажа,џогирање,пешачење,кампување,пикник,патување,ден патувања,референци,преку ноќ останува,училишни торби sackpacks итн.Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите.Материјал : Направени од водоотпорен саќе решетки полиестер платно,Тоа е лесна ткаенина која е исто така многу здрав и withstands секојдневно носат и солза.Оваа салата ранец може да трае долго време, дури и во суровата средина.Сите работи во внатрешноста се заштитени многу добро.Дизајн : 2 ремени секоја страна,ви овозможува складирање на работите брзо,да ги земе во и надвор лесно,тоа е модерно,живописни и смешно.Стилски & Трајни : Нашата салата вреќа пак совршен додаток на вашата фитнес опрема за собирање и оптимална за која било внатрешна или надворешна активности исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Совршен за промотивни рекламирање материјали,саеми,тим активности,роденден лица,училишни материјали,концерти,и многу повеќе.Кога се во потрага String торба за жените и мажите преферираат кеси со drawstrings, кои дополнуваат ранец патуваат или да се направи лесен тренинг торба.Drawstring Ранец е лесен избор за сите дневни активности - салата,тренингот,за викенд,парк,пешачење,училиште,или на патување.Миење : Машина или рака мие ладно посебно со нежно детергент,хлор,собори сува Ниска,не железо.Пакет : Drawstring Торба x1.Испорака Тежина : 3.88 оз.Поради различни мерни методи и мерни алатки на секој човек,некои грешки се нормална,ве молам, прости ми!Ве молам, разберете дека сликата не ги одразуваат разлика од вистинската боја се должи на разликата помеѓу различни прикази.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме да се направи сте задоволни!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди