.

.

Футрола за Nintendo Switch Лајт,Префрлете се Игра Лајт Случај,Преносни Патување футрола за Nintendo Switch Конзола & Додатоци,Црна.

Футрола за Nintendo Switch Лајт,Префрлете се Игра Лајт Случај,Преносни Патување футрола за Nintendo Switch Конзола & Додатоци,Црна.

DEN 547.20

Количина на стоки
Достапно

Компактен и здрав симпатична Switch Лајт за носење : специјално дизајнирани за Nintendo Switch Лајт.Компактен, лесен, и се вклучени рака ви помага лесно да се Префрлат од случајот, што го прави идеален куфер за секого.Сигурност заштита : На здрав случај го штити уредот од паѓање, гребнатини и вода.Мекото кадифе внатре обезбедува топол дом за вашето Префрлување.Тоа може да се поправи на Nintendo се Префрлат во случајот, и централната мека прекривачот го штити екранот.Изгребани од страна на школка, сигурносен појас може да го спречи преминот од случајно паѓање надвор.Голем простор за складирање : Големи YKK патент мрежа џебови обезбеди безбеден простор за складирање за одредени Nintendo Switch додатоци, како што се мали полначи игра касети, полнење на кабли и моќ на банките, earplugs и 2 дополнителни Радост-Негативностите, што се полесно да се затвори И да се носи.Лесен и лесно да се носат : компактен дизајн за префрлање лајт случај, многу погодна за големината на конзоли за играта.Switch Лајт сметководствена случај е мал и лесен, што го прави лесно да се носат или се стави во ранец без да се води до многу простор.По-продажбата на услугата : Ние обезбедуваме 24 часовна услуга на клиентите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо и да ви обезбеди со задоволително купување.Nintendo Switch Додатоци Комплет Материјал : снегулка ткаенина ◆складирање торба е направен од снегулка платно како целина,а надвор е запечатен со YKK патент.Внатрешната zippered мрежа џеб може да се одржи многу конзола за игри прибор и мекото кадифе штити switch лајт екран.Заштитната маска може да се обезбеди безбедно складирање локација за вашата конзола за игри. ◆Nintendo Switch футрола=Голем Капацитет / Целосна Заштита / Шок Отпор, направете ја вашата Вклучите дури и повеќе преносни & патување пријателски. ◆Дизајниран да се направи вашиот switch конзола дури и повеќе преносни и патување-пријателски, со футрола нуди заштита и чување на податоци за вашето префрлување.Мека внатрешна материјал држи вашиот уред слободни од гребнатини.Со футрола, вашиот прекинувач и додатоци остане безбеден. ◆Лесно планирам двојно патентите нудиме брза и лесна искуство при отворање и затворање на торбичка. ◆Главната преграда се вклопува е да го Вклучите Лајт.Внатрешниот џеб овозможува да ги чувате поголеми додатоци како моќ на банките и дополнителна Радост-лошите страни додека архивиран оддел accommodates помал, но суштински додатоци како кабли, ремени и палецот костец.

Карактеристики на понудата

Слични понуди