.

.

ARKENY Groundhog Day Бивол Plaid Табела Тркач 13x72 Инчи Среќен Пролет Farmhouse Затворен Гроздобер Празник Тема Собирање Вечера Оркестарот

ARKENY Groundhog Day Бивол Plaid Табела Тркач 13x72 Инчи Среќен Пролет Farmhouse Затворен Гроздобер Празник Тема Собирање Вечера

DEN 187.20

Количина на стоки
Достапно

ПАКЕТ & ДИМЕНЗИЈА : пакетот содржи само една табела тркач 13 x 72 инчен (33x183cm),се вклопува маси за 4 до 6 луѓе.МУЛТИ-ЦЕЛ : Погоден за повеќето правоаголни маси, тркалезни маси и квадрат маси.ЛЕСНО CARE & ПЕРАТ : Направен од врвен квалитет Полиестер Мешавина која е исчезнат-отпорни, еднократно, трајни, количка, и машина перат.ДЕКОРАЦИЈА & ЗАШТИТА : табела тркач може да обезбеди заштита за вашата трпезариска маса, да се спречи тешко предмети од гребење, и да се обезбеди декорација за вашиот одмор.ПОВЕЌЕ DÉCOR : Ако нешто некогаш се случува да вашиот ARKENY производи, ние ќе ви понуди надоместок или слободни замена веднаш.Тип "ARKENY" во полето за пребарување за да дознаете повеќе "ARKENY" tabletop décor идеи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди