.

.

Козметички Случај Патнички Воз Шминка Случај Организаторот Преносни Складирање Торба за Козметика, Шминка Четки Toiletry Накит Складирање Сина Тапа 7.3x3x5.1in

Козметички Случај Патнички Воз Шминка Случај Организаторот Преносни Складирање Торба за Козметика, Шминка Четки Toiletry Накит Складирање

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Доволен капацитет-големина : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in.Овој козметички торба има доволно простор за складирање на козметика и toiletries.Лесен и лесно да се носат-тежина : 78g.Мала тежина и лесен за чување.Погоден за вашиот ранец и куферот.Донесе погодност за вашето патување.Издржливи-користење на високо-квалитетни собираат крпа, сунѓерот, Оксфорд текстил, ткаенини, мека на допир, силни и издржливи.Погоден за секое место.Висок квалитет на патент-Ова козметички торба користи висок квалитет на патент, не се изедначи и не заглавени.Лесно да се отвораат и затвораат.Бојата на сликата и вистински производ може да биде малку поинаков.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви послужи wholeheartedly.Материјал : собираат крпа, сунѓерот, Оксфорд ткаенина.Големина на : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in.Тежина : 87g.Спецификации и функции : дома и патување складирање козметика и toiletries.Карактеристики : лесен за носење, може да биде исполнет со toiletries, Козметика, итн.Тоа е совршен за патување козметички торба.Нашите козметички торба е единствен во дизајн и шарени.Дизајниран за чување на дневни потреби, овој пренослив козметички торба е стилски и лесен.Висок-квалитет на патент може да се обезбеди непречено лизгачки и има Поголема сигурност.Лесен и пренослив дизајн, мека на допир, силни и издржливи.Може да се земе козметика насекаде.Тоа е многу погоден во големина, може да го носи сè, од крем за маскара, и има широк спектар на значења, тоа може да се стави во паричникот, спортска торба, ранец, викенд патник или куферот.Ова е најдобриот подарок за ќерки, сопруги, пријателки и пријатели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди