.

.

Rachael Ray Nutrish Вкусен Roasters Жито Слободни Куче Третира

Rachael Ray Nutrish Вкусен Roasters Жито Слободни Куче Третира

DEN 181.92

Количина на стоки
Достапно

Вкусен вистински месо третира за кучиња.U.S.фарма-воскресна месо е #1 состојка.Жито-free, без вештачки вкусови и без месо нус-производи.Мека третира лесно да се пробие во помали парчиња.Безбедно да се готви во САД без состојки од Кина.Вклучени Компоненти : Кеси.Mmmm.Вкусен дом-стил meatball.Знам дека мојот заводот за социјални дејности boo би сакал да добие нејзините шепи на еден.Сега таа може, со мојот Meatball Morsels.Вистински U. S. фарма-воскресна месо е #1 состојка, во комбинација со пилешко и сланина.И тие се жито бесплатно!Сега заводот за социјални дејности boo и вашето куче може да има тендер meatball секое време им се допаѓа — како забава!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди