.

.

115cm Звук Откривање Чекан, Декорација Инспекција Тест Чекан, со Прилагодливи Телескопски Стап, за Бетонски Ѕид, Плочки на Подот, Таванот

115cm Звук Откривање Чекан, Декорација Инспекција Тест Чекан, со Прилагодливи Телескопски Стап, за Бетонски Ѕид, Плочки на Подот,

DEN 266.16

Количина на стоки
Достапно

Сунѓерот се справи го прави пренослив, удобно и shockproof.Бесплатни проширување контрола, од не ' рѓосувачки челик тело, shockproof, не се лизга, издржливи.Дома инспекција чекан, која се користи за да се тестира дали ѕид, плочки, тавани и други структури се празни.Секој дел е тесно поврзан и стабилен без тресење.Слободно стигнале, лесен за носење и употреба, заштедува простор.Спецификација : Предмет Тип : Звук Откривање Hammer Handle Материјал : Sponge Body Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel Retractable Должина : Околу. 23cm / 9.1 in Expansion Должина : Околу. 115cm / 45.3 in Net Тежина : 96.6 g / 3.4 оз(прибл.)Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel Ball Дијаметар : Прибл. 19mm / 0.7 во Пакет Листа : 1 x Звук Откривање Hammer1 x врвката за на Рака.

Карактеристики на понудата

Слични понуди