.

.

Автоматско Губење на Curler Алатка, Прилагодлив Виткање Железо Дома Виткање на Косата Железо Коса Поколеба LED Температура на Екранот crimping железо за Виткање на косата ?

Автоматско Губење на Curler Алатка, Прилагодлив Виткање Железо Дома Виткање на Косата Железо Коса Поколеба LED Температура на Екранот

DEN 1079.76

Количина на стоки
Достапно

ПРЕНОСНИ ВИТКАЊЕ АЛАТКА : Обезбедува нови нежен начин на виткање на косата.Пренослив дизајн, погодна за семејни и патување употреба, лесно да се носат.Можете лесно може да се добие prefect брановидна hairstylenatural во потрага кадрици и згодна бранови во неколку минути користење од страна на себе си.УДОБЕН LED ЕКРАН : LED температура дигитален екран обезбедување погодно за вас да се прилагоди на температурата.Притиснете го копчето за плус и минус копчиња во исто време да се префрлите од да целзиусови степени Целзиусови, обезбедување на двоен избор.АНТИ-SCALDING : Двоен слој за топлинска изолација школка дизајн може ефикасно да се намали топлина, без да се грижиш за scalding.Вграден‑во смарт чип може автоматски да се отсече моќ, без операција за половина час.АВТОМАТСКО ВИТКАЊЕ СТАП : Безбеден и удобен, ротирачкото виткање железо може автоматски да навивам вашата коса за да се спречи вашите раце да бидат изгорени.Косата crimpers загрева рамномерно да се избегне локалните висока температура и да се намали штетата на косата.Се СОЗДАДЕ УБАВО БРАНОВИ FASTLY : автоматско виткање железо ослободува до вашата рака и ви овозможува да го обликуваат вашата коса побрзо.На виткање железо е исто така идеална косата алатка за оние кои не можат да се користат традиционални виткање песна.Функција : 1. Вграден‑во смарт чип може автоматски да се отсече моќ, без операција за половина час.2. Двоен слој за топлинска изолација школка дизајн може ефикасно да се намали топлина, без да се грижиш за scalding.3. Интелигентни индукција на моторни ќе не џем вашата коса, што ќе ви овозможи да се направи косата побрзо.4. Усвојување на интелигентни постојана температура технологија за да се избегне температурни промени на оштетување на косата.5. Притиснете го копчето за плус и минус копчиња во исто време да се префрлите од да целзиусови степени Целзиусови, обезбедување на двоен избор.Како да го Користите : Долго притискање на прекинувачот за да ја отворите машина, и притиснете го копчето "+" "‑" копчињата за да се прилагоди на температурата.Спецификација : Предмет Тип : Automatic Виткање Железо Wand Material : ABS, ceramic Product Напон : 110-240 VProduct Моќност : 25 W Пакет Листа : 1 x Коса Curler1 x Instruction2 x Clips1 x Чистење Caliper (Со Кеса).

Карактеристики на понудата

Item Type:
Automatic Curling Iron Wand
Material:
 ABS, ceramic
Product Voltage:
110-240V
Product Power:
25W
Package List:
1 x Hair Curler1 x Instruction :
2 x Clips :
1 x Cleaning Caliper (With Bag) :

Слични понуди