.

.

PilotLights LED РА-7512 W-1280 РА-7512-12, BAY15S База, 10 до 30V LED Замена на Сијалица

PilotLights LED РА-7512 W-1280 РА-7512-12, BAY15S База, 10 до 30V LED Замена на Сијалица

DEN 622.80

Количина на стоки
Достапно

LED замена за РА-7512 W-1280 рефлектор тип блескаво светилки. 10 до 30 V компатибилни.BAY15 S база. (забелешка : Повеќето опашка светилки се BA15 S, не BAY15 S - види нашиот други огласи). 30% Посветла од блескаво.Ниска тековни барања (220m A).Го заменува Grimes и Whelen Навигација светлина блескаво светилки.Достапни во Кул Бело (овој оглас), Црвени LED и Зелена LED диода.

Карактеристики на понудата

Слични понуди