.

.

Jumpaws Snuffle Мат за домашни Миленици, Мачки и Мали Животните, Хранење Игра и Стрес Олеснување, ја Поттикнува Природна Хранењето Вештини, Тропска Риба Играње Мат 1PK

Jumpaws Snuffle Мат за домашни Миленици, Мачки и Мали Животните, Хранење Игра и Стрес Олеснување, ја Поттикнува Природна Хранењето

DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

【Мултифункционален Дизајн】Погоден за разни домашни миленици маче, puppies, зајаци, гвинеја свињи и повеќето од малите животни.На душеци може да се мултифункционални.Тоа може да се користи за спиење, гребење, snuffling, и играње.Со овој мат, вашето милениче ќе имаат безбедно место за одмор на. 【Креативни Функција】мат е направен со хранење и гребење карактеристики, што го прави повеќе привлечни за вашиот кожен пријатели.Тоа лесно може да се зголеми нивниот интерес, зајакнување на нивните природни хранењето вештина и стимулирање на лов на инстинкт.Со мат, не само што може да ги задржи вашите домашни миленици се применат додека хранење, но го направи процесот повеќе забава. 【Лесно да се Чисти】Овој мат е изработен од мека текстура материјал и лесно да се чисти.За да се задржи вашето домашно милениче здрава,ние го препорачуваме за перење тоа со рака ако мат треба да се исчистат. 【Удобно Материјал】мат е направен со мека texure, заштита на домашни миленици' чувствителни шепи.Што го прави пријатна место за нив да се повлече или да се игра на. *Потсетување : Нема играчка е неуништив.Не оставајте ја играчки со без надзор на домашни миленици.Отстранете ја и заменете играчка ако се оштетат. 【Професионална Услуга По Продажбата】Вашата повратна информација се вреднува многу од нас.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Еден клиент професионален тим ќе ви одговориме наскоро.Лежеше стан да го користите како остатокот подлога.Богата хранење игра.Одлично за интерактивна игра.Обезбедува секојдневно вежба, тие треба.Лежеше стан да го користите како остатокот подлога Збогатат исхраната игра Голема за интерактивна игра Обезбедува секојдневно вежба, тие треба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди