.

.

Бендови Компатибилен со AMATAGE Замена Види Рака Цветен Додаток на Силиконски Хривнија Брзо Ослободување Wristbands за AMATAGE Smartwatch, Мека и Издржлив

Бендови Компатибилен со AMATAGE Замена Види Рака Цветен Додаток на Силиконски Хривнија Брзо Ослободување Wristbands за AMATAGE Smartwatch,

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

【Применлив Модел】Овие спорт бендови се компатибилни со AMATAGE Smart Watch.Не за други види модели.Ве молиме изберете ја точната види моделот и големината за себе. 【Удобно & Дише】Полесни и потрајни.Лесно да се чисти, изградена во текстура заврши.Никогаш не исчезнат или слабо.Направени од високо-перформанси силиконски материјал со убав изглед, совршен Носи Искуство. 【Одговара на Големината】Одговара на повеќето луѓе е врвка за околу големината 5.6"-8.0", Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Дојде со метал тока и fastener јамка.Удобно се вклопуваат и да не се грижите за испаѓање, одличен избор за вежбање и за сите прилики. 【Мулти-Боја Избори】Прекрасен thrid-партија дизајн нуди повеќе опции за да го персонализирате вашиот AMATAGE Smartwatch.Можете да изберете од вашиот моден избор, одговара за многу сцени, истакнам вашиот личен стил.Секоја боја е изгледаше како сосема нов види. 【Гаранција за квалитет】Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 12 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата.E ECSEM Компатибилен со AMATAGE Smartwacth Замена Силикони бендови се направи вашиот Види стилски и благородна.Воздигнува вашиот стил за секоја прилика ви Даде мека, дише чувство, и лесни без разлика колку долго со него.Карактеристики : 1. Компатибилни Уреди : Мода трајни бендови компатибилен со AMATAGE, одговара на вашата дневна или busines тимови.Погоден за секоја пригода. 2. Материјал : Премиум трајни флексибилни силикони.Без мирис и Без штета за човечкото тело. 3. Стандардна Големина : погоден за 5.5"-8.0" зглоб.Можете да ја прилагодите на правото големина, силикони замена бендови одговара за речиси секој зглоб. 4. Конектор дизајн : Исто како и оригиналот бендови, со користење на силни метални игли за да се поврзете. 5. Воодушевен различни бои го персонализирате wristbands да одговара на нивните расположенија и облека во секојдневниот живот.Облечен Грижа и Топло Совети : 1. Чиста и сува задната страна на бендот редовно, особено по работа надвор или потење.Само исплакнете бенд со вода.Секогаш сува бендот и пред ставањето назад. 2. Носат бендот лабаво доволно за да се овозможи циркулација на воздухот. 3. Ако забележите било какви знаци на иритација на кожата или искуство никакви непријатност, ве молиме да се прекине употреба и контактирајте со нас.Купи со доверба!!!Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 12 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата.ВНИМАНИЕ : Ако имате било какви проблеми со вашиот бенд, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви обезбедиме со одлична клиент servic.

Карактеристики на понудата

Слични понуди