.

.

JanSport Моно SuperBreak Ранец - Монохроматски Тренд Колекција Торба За Лаптоп

JanSport Моно SuperBreak Ранец - Монохроматски Тренд Колекција Торба За Лаптоп

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

100% Најлон.Најлон обвивка.Патент затворање. 15" рамо капка.ПОВЕЌЕТО ДОВЕРЛИВ ИМЕ ВО РАНЦИ - Нашата верба во нашите пакети е силна!Секој Jan Sport доаѓа со доживотна гаранција.Го носи вашиот Jan Sport со доверба, знаејќи ние ќе го замени или поправи било паузи.ПОКАЖЕ ВИСТИНСКАТА БОЈА На Моно Super Break е 100% монохроматски од pack да ремени да се намали, за на-тренд, урбани изгледа дека е само право, без разлика каде ќе се шета.ИКОНСКИОТ ДИЗАЈН – Карактеристики трајни најлон тело ткаенина и нашиот потпис Cordura база за дополнителна издржливост на нашиот пакет.ОРГАНИЗАЦИЈА прават ЛЕСНО – Едноставен дизајн и лесен, пространа главната преграда во комбинација со безбедна пред zip џеб.АМЕРИКАНСКАТА ТРАДИЦИЈА ВО РАНЦИ – Генерации пораснале & дојде да се потпира на овој доверлив бренд.Над 50 години, на училиште, работа, патот патувања, откривање на забава, слобода и авантура.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Покаже вистинската боја.На Моно Super Break е 100% монохроматски од pack да ремени да се намали, за на-тренд, урбани изгледа дека е само право, без разлика каде ќе се шета.Карактеристики издржливи ткаенини и Cordura база, една од главните оддел и една пред zip џеб.КАРАКТЕРИСТИКИ Пред комунални џеб со организаторот Еден голем главната преграда Кабелот патент pullers Внатрешни ракав се вклопува 15” лаптоп Мрежа поместена рамо ремени Монохроматски Тренд Колекција Најлон тело ткаенина Премиум Cordura ткаенина на дното за дополнителна издржливост Тонски Jan Sport етикета СПЕЦИФИКАЦИИ СТИЛ : JS0 A3 P6 X КАПАЦИТЕТ : 1550 сертификати во / 25 L ТЕЖИНА : 12 мл / 0.3 кг ДИМЕНЗИИ : 16.7 x 13 x 8.5” / 42 x 33 x 21 cm ЛАПТОП ДИМЕНЗИИ : 15 х 11.8 x 1” / 32 x 29.5 x 2.5 см, ТКАЕНИНИ : Најлон / Cordura.

Карактеристики на понудата

Слични понуди