.

.

MSGUIDE Симпатична Corgi Куче Drawstring Торба Ранец Sackpack Салата Вреќа Спорт Плажа Daypack Подароци За Мажи & Жени

MSGUIDE Симпатична Corgi Куче Drawstring Торба Ранец Sackpack Салата Вреќа Спорт Плажа Daypack Подароци За Мажи & Жени

DEN 381.36

Количина на стоки
Достапно

ГОЛЕМИНА : 13.7x15.7inch.Тоа Може Да Се Здипли Во Себе Брзо Со Компактен.Носат Ужина, Училишни Материјали Или Секојдневна Употреба Во Овој String Торба, Како што се мобилен телефон, Чанта,i Pad, Лаптоп, Пенкало И Така Натаму.МАТЕРИЈАЛ : Drawsting Ранци Направени На Нови Полиестер,тоа Не Е Ersy Да се Пробие И Удобно,обезбедување на Долго-termuse;Во Исто Време,тоа Може да Биде Укината Во Паралела За Лесно Носење.МАШИНА ПЕРАТ : Се Перат Е задолжително За Секој Drawstring String Ранец.MSGUIDE Салата Вреќа Машина Се Перат, Препорачуваме Благ Детергент И Висат Да се Исуши !.УДОБНО РЕМЕНИ : И Прилагодливи Drawstrings Може да се Вклопат и децата И Тинејџерите.Ранец Дизајн Може Да Се Ослободи До Вашите Раце И Силни Дебели Ремени Спречува Од Копа Во Рамената И Да Помогне Да Се Намали Вашиот Рамо Товар.Удобно Да Се Носат И Многу Погоден За Студентите На Млади Момчиња И Девојки.ПОВЕЌЕ намени : Drawstring Торба Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Како што се Фитнес, Јога, Пливање, Обука, Спорт, Плажа, Џогирање, Пешачење, Кампување, Пикник, Патување, Ден Патувања, Референци, преку Ноќ Останува, Училишни Торби Sackpacks Итн.Тоа е исто Така Одличен Подарок За Семејството И Пријателите.Погодно За Carry The Торба Е Лесен И Удобен,Тоа Не Ќе Се Зголеми Товарот На Излегување,Ниту, Пак, Го Окупира Просторот.Наменет Uses When Патување,Ние Може Да Го Користат За Извршување На Некои Го Носат На Предмети,Чаши,Копчиња И Рамни Плочи.Ние Се Користи За Да Се Спакуваат Книги И Молив Кутии На Училиште И Да Се Замени Пластични Кеси Кога Ќе Отиде Во Супермаркет.Во Нашиот Секојдневен Живот,Ние Може Да Се Користи Како Ужинка,Чорапи,Играчки И Мали Предмети.На Бизнис Патување,Ние Може Да Се Направи Разлика На Облека Тој Треба Да Се Промени Едни Од Други.Клиентите Service In Повеќето Случаи, Вашите Прашања Или Сомнежи, Како И На Некои По-Продажбата На Прашања, Може Да Биде Испратена До Нас Преку E-Mail, Кој Ќе Биде Одговорен Или Да Реши Во Рок Од 12 Часа За Да Се Осигура Дека Ќе Уживате Во Пријатен Шопинг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди