.

.

Wearlizer Нерѓосувачки Челик Бенд Компатибилен за Fitbit Ionic Бендови Жени Мажи,Ултра-Тенки Лесна Замена Бенд Рака Хривнија Компатибилен Fitbit Ionic Smartwatch Додатоци Сребро.

Wearlizer Нерѓосувачки Челик Бенд Компатибилен за Fitbit Ionic Бендови Жени Мажи,Ултра-Тенки Лесна Замена Бенд Рака Хривнија Компатибилен

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет Одговара за Fitbit Ionic Smartwatch.Бендот е составен од премија од нерѓосувачки челик материјал.Ја прави вашата ionic бенд во домот.Ти носи многу комплименти.Издлабена на премиум метал, оваа рака стои како симбол на луксуз, грациозност, елеганција и издржливост; носење на овој рака нуди удобност во текот на денот без ставање сте уморни.Супер лесно да се земе / отстраните; ако треба да се скрати бенд, тоа е лесно да го направите тоа сами внимателно со отстранување алатка опфатени со полнење; Можете исто така да се направи тоа од jeweler да ги отстраните линковите.Доживотна Гаранција 1 година гаранција за замена или целосна наплата без да се вратите на оваа ionic замена бендови.Било каков проблем , ве молиме контактирајте Wearlizer услуги на Клиентите преку е-маил.Пакет се Вклучени 1x Ionic бендови,1 x Отстранување алатка.За Fitbit Ionic smart fitness watch.Одговара на зглобовите 5.5-8.1.До 8 линкови може да бидат отстранети,еден Линк е 0.3 инч.Бендот имаат отстранување алатка која те прави можно да се прилагоди на бендот должина.Премиум Material со мала Тежина : издлабена на премија од нерѓосувачки челик, метални, оваа рака стои како симбол на луксуз, грациозност, елеганција и издржливост.Оваа солидна одговара замена види рака додатоци за Fitbit Ionic, го подобрува стил и дава елегантен бизнис изглед. 316 L премиум солидна нерѓосувачки челик.Мала тежина : 65g.Ултра тенок : 2mm.Одговара на зглобовите 5.5-8.1.До 8 линкови може да бидат отстранети,еден Линк е 0.3 инч.Прилагодување на должината лесно.Безбедна затворач,лесно да се стави на и исклучување.Вграден-во Брзо Ослободување Pin Лесно да се Инсталира.Smart Дизајн на гкл на двете страни,поврзете се на бендот се види прецизно и сигурно.Совршен за работа и dressy прилики.Ти носи многу комплименти.Безбедна затворач,лесно да се стави на и исклучување.Усвојува двојно копчето пеперутка затворач,лесно да се стави на и исклучување.Направи Fitbit Ionic совршена заштита.Одговара на зглобовите 5.5-8.1.До 8 линкови може да бидат отстранети,еден Линк е 0.3 инч.Отстранување алатка е вклучена кој прави да е можно да се прилагоди на бендот должина. 316 L премиум солидна нерѓосувачки steel Light тежина : 65g Ultra тенка : 2mm.Одговара на зглобовите 5.5-8.1.До 8 линкови може да бидат отстранети,еден Линк е 0.3 инч.Прилагодување на должината easily Secure затворач,лесно да се стави на и off Built-во Брзо Ослободување Pin Лесно да се Инсталира.Smart Дизајн на гкл на двете страни,поврзете се на бендот се види прецизно и securely Perfect за работа и dressy occasions Brings што многу комплименти.Безбедна затворач,лесно да се стави на и исклучување Донесува двојно копчето пеперутка затворач,лесно да се стави на и off Make на Fitbit Ionic совршена заштита.

Карактеристики на понудата

Слични понуди