.

.

Нокти Маникир Поставена Помине Clippers Педикир Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Чешлање Грижа Clipper Алатка за Мажи Жени

Нокти Маникир Поставена Помине Clippers Педикир Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Чешлање Грижа Clipper Алатка за Мажи

DEN 4334.40

Количина на стоки
Достапно

Повеќе tool options-професионални помине сет содржи голем број на ноктите и пети ноктите tools, со три функции, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега.Оваа педикир маникир поставена има се што ви треба.Ноктите set-професионални помине во собата, не треба да плаќаат за една шајка clippers или носот коса clippers, заштеда на пари.Дури и дебели ноктите лесно може да се отсечени без никаков напор.Карактеристики : мултифункционален, пренослив. 100% од нерѓосувачки челик tools-маникир и педикир алатки се направени од професионални нерѓосувачки челик, што може да биде безбедно да се дезинфицираат, спречување на корозија и да се минимизира ризикот од.Најдобар избор за подарок-давање-нашите нерѓосувачки челик помине во собата со прекрасни кожна облека, стилски и практично, е многу популарна со семејството и пријателите.Тоа е најдобриот подарок за роднини и пријатели, родители, сопрузи и сопруги.Проектот Тип : Ноктите Алатка Set Quantity : 15 pieces Material : нерѓосувачки steel Dimensions : 16 x 8 x 2.5 cmfeature : Повеќе tool options-професионални помине сет содржи голем број на ноктите и пети ноктите tools, со три функции, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега.Оваа педикир маникир поставена има се што ви треба.Ноктите set-професионални помине во собата, не треба да плаќаат за една шајка clippers или носот коса clippers, заштеда на пари.Дури и дебели ноктите лесно може да се отсечени без никаков напор.100% од нерѓосувачки челик tools-маникир и педикир алатки се направени од професионални нерѓосувачки челик, што може да биде безбедно да се дезинфицираат, спречување на корозија и да се минимизира ризикот од .Најдобар избор за подарок-давање-нашите нерѓосувачки челик помине во собата со прекрасни кожна облека, стилски и практично, е многу популарна со семејството и пријателите.Тоа е најдобриот подарок за роднини и пријатели, родители, сопрузи и сопруги.Пакетот вклучува : 1 сет за нокти tools.

Карактеристики на понудата

Слични понуди