.

.

Момче Однапред СП Полначот AC Адаптер за Nintendo НСД и Game Boy Advance СП Моќ Конектор, Ѕид Патување Полначот Кабелот за Напојување 5.2 V 450mA за Nintendo DS Момче Однапред Полнач

Момче Однапред СП Полначот AC Адаптер за Nintendo НСД и Game Boy Advance СП Моќ Конектор, Ѕид Патување Полначот Кабелот за Напојување

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

★【Производ Компатибилен】 : Компатибилен со Nintendo DS НСД и Game Boy Advance GBA SP; НЕ се компатибилни со Nintendo DS Lite Излез : 5.2 V 450m A. ★【Содржина】 : На момче однапред сп полначот пакетот вклучува 1 X Полнач,расклопна приклучокот на задниот дел на ѕидот полнач, мали и лесни додаток. ★【Совршен Дизајн】 : расклопна приклучокот на задниот дел на ѕидот полнач,мали и лесни додаток за лесно патување и складирање. ★【100% Задоволство】 : 100% ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на:1 Година Гаранција и Доживотна Поддршка Гаранција.Карактеристики : ・Најдобра замена за Nintendo DS НСД и Game Boy Advance GBA SP ・Направени од издржлив материјал кој трае подолго ・Добар за патување Детали за Производот : ★ Текст : 110-240 V, 60 Hz 4 W ★ Излез : 5.2 V 320m A ★ Адаптер големина : Прибл 2.8*2.4*0.8 инчи (7*6*2 cm) ★ Нето тежина : Околу. 0.15 lb ★ Пакет големина : 3.7*3.3*1.4 инч(9.5*8.5*3.5 cm) ★ Бруто тежина : Околу. 0.2 lb Компатибилен : Најдобро одговара за Nintendo DS НСД и Game Boy Advance GBA СП Пакетот Вклучува : ★1*charger Warranty : ✓100% ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ПАРИ НАЗАД GARANTEE : Враќање во 90 Дена ,1 Година Гаранција и Доживотна Поддршка Гаранција.Пријателски Потсетување : ▲ќе ЉУБОВТА овој полнач.Ова е последен пат што некогаш ќе треба да купите. ▲Кликнете на жолта ""Додади во Кошничка"" копче за право сега, и да се направи животот подобар и подобар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди