.

.

СТЕНЛИ SXWTD-HT537 HT537 Вреќа Камион, Жолт

СТЕНЛИ SXWTD-HT537 HT537 Вреќа Камион, Жолт

DEN 2047.20

Количина на стоки
Достапно

Капацитет : 200 кг.Направени од издржлив челик.Стр облик се справи со челик гаранции уникатен manoeuvrability.Голем пневматски тркала за лесен транспорт погодна за внатрешна и надворешна.СТЕНЛИ sxwtd HT537 челик вреќа камион 200kg – Тешки, Стр се справи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди