.

.

SEOH 1000ml Капацитет чисто Стакло Reagent Шише

SEOH 1000ml Капацитет чисто Стакло Reagent Шише

DEN 108.00

Количина на стоки
Достапно

Се продава во секоја од нив.Висина со капа : 7.625 инчен (194 mm).Висина без капа : 6.25 инчен (159 mm).Основната ширина : 4.25 инчен (108 mm).Чисто Стакло.Висина со капа : 7.625 инчен (194 mm).Висина без капа : 6.25 инчен (159 mm).Основната ширина : 4.25 инчен (108 mm).

Карактеристики на понудата

Слични понуди